Masz pytania? Skontaktuj się z nami: gemma.sklepy@gmail.com

Miło nam, że zainteresowałeś się naszą ofertą. Odzież używana to wciąż świetna alternatywa na obecnym rynku odzieżowym. W erze wszechobecnych wyprzedaży, agresywnej walki o klienta oraz dążenia do obniżenia kosztów produkcji, producenci zalewają rynek miernej jakości ubraniami. Niestety często wyznaczają przy tym wątpliwe standardy moralne. Nasza działalność stoi w opozycji do takiego postępowania. Jesteśmy elementem łańcucha recyklingu odzieży, współpracujemy z wieloma firmami w całej Europie, wiele z nich działa również charytatywnie. Staramy się aby odzież wysokiej klasy pochodząca z bogatych rejonów Skandynawii dostała swoje „drugie życie” u nas w Polsce. Jesteśmy przekonani, że w relacji cena/jakość nasza oferta zdecydowanie pokonuje konkurencję. Przekonaj się i Ty.

Mamy ogromne doświadczenie, które owocuje bardzo rozległymi kontaktami w całej Europie, współpracujemy z wieloma dystrybutorami odzieży używanej. Dzięki temu wypracowaliśmy towar najwyższej jakości, który trafia do naszych sklepów. Nasze zaopatrzenie opieramy w większości na dostawach z bogatych rejonów Skandynawii, głównie z Norwegii. Mamy bardzo restrykcyjne kryteria sortowania odzieży, co sprawia że nasze sklepy są zdecydowanie inne niż większość konkurencji.

Na tle całego rynku odzieży używanej na pewno wyróżnia nas JAKOŚĆ oferowanych ubrań dostosowana do wysokich wymagań mieszkańców Stolicy. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom ogromnego wyboru modnej, oryginalnej, nietuzinkowej odzieży świetnej jakości, która zdecydowanie wygrywa porównanie w kategorii CENA / JAKOŚĆ z odzieżą z marketów, sieciówek oraz tzw „chińszczyzną”. Skandynawski towar wyróżnia się świetną jakością wykonania, funkcjonalnością i trwałością. Znajdziecie u nas odzież wielu znanych i drogich marek. Dokładamy starań aby sortowane przez nas ubrania były czyste i nie miały wad.

Masz dość miernej odzieży z sieciowych wyprzedaży? Irytuje Cię, że dzieci sąsiadów maja takie same ubrania jak Twoje? Albo koleżanka z pracy znowu kupiła ten sam żakiet co Ty? Zapraszamy do nas!
Charakteryzuje nas BARDZO SZEROKA GAMA ASORTYMENTÓW. Od odzieży dziecięcej po specjalistyczną odzież sportową. Mamy wszystko na KAŻDY SEZON. A do tego cała masa akcesoriów, dodatków, biżuteria oraz produkty gospodarstwa domowego: pościel, ręczniki, zasłony, szkło oraz wiele innych przydatnych rzeczy. U nas ubierzesz całą rodzinę oraz kupisz coś do domu!

Nasza firma spełnia wszystkie normy z zakresu ekologicznego gospodarowania odpadami, nasze produkty mają wszystkie niezbędne certyfikaty wymagane dla branży odzieży używanej. Udzielamy się również charytatywnie, np. regularnie dostarczając niezbędne produkty do schronisk dla zwierząt (koce, ręczniki itp.)

Zapraszamy do naszych sklepów!