Masz pytania? Skontaktuj się z nami: gemma.sklepy@gmail.com

Drodzy Klienci – szczególnie nowi lub potencjalni – w związku z wieloma pytaniami i wątpliwościami jakie się pojawiają postanowiliśmy stworzyć dla Państwa swego rodzaju poradnik zakupowy 🙂 Nasze punkty handlowe działają w określonych cyklach. Każdy cykl zaczyna się od całkowitej WYMIANY, czyli zdjęcia CAŁEGO towaru, który znajdował się w sklepie i zawieszenie NOWEJ, świeżutkiej dostawy. GWARANTUJEMY Państwu, że po wymianie znajdziecie ZAWSZE NOWY TOWAR, który nie wisiał jeszcze w żadnym z naszych sklepów. Do tego cały czas na bieżąco ubrania są dowieszane w miejsce tych sprzedanych, dlatego macie pewność że w naszych sklepach nigdy nie będzie pusto. Nawet dwa tygodnie po wymianie wciąż dostępna jest ta sama ilość odzieży co pierwszego dnia. Długość cyklu to 3 tygodnie z tygodniową przeceną.

PODSTAWOWE CENY odzieży po wymianie towaru to 79, 89 i 99 zł/kg w zależności od asortymentu. Sprzedajemy też szkło, materiały, zasłony oraz książki w cenie 24 zł/kg oraz różne rzeczy do domu takie jak: dywaniki, pościel, ręczniki, narzuty w cenie 39 zł/kg. Wyjątkiem od tej reguły jest nasz jedyny sklep z wyprzedażą – TARGOWA 15. W tym punkcie handlowym ceny za kilogram są znacznie niższe, organizujemy tam cykliczne wyprzedaże towaru zdjętego z innych sklepów. Przez 2 tygodnie cyklu niemal każdego następnego dnia cena za kg obniża się. Cena początkowa to 52 zł, która spada nawet do 20 zł za kg. Lepszych okazji nie znajdziecie! 🙂

ZAPRASZAMY!

 

Tak, w każdym z naszych punktów handlowych jest co najmniej jedna przymierzalnia.

Jak najbardziej, w każdym naszym sklepie można zapłacić kartą.

Datę najbliższej wymiany oraz aktualne przeceny można sprawdzić w zakładce SKLEPY.

Obecnie nie skupujemy odzieży od osób prywatnych.

Jesteśmy otwarci na współpracę na wielu płaszczyznach. Poza działalnością detaliczną oferujemy odzież posklepową, tekstylne odpady po sortowaniu, niesort – oryginał (prosto z TIRa). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego:

gemma.sklepy@gmail.com